Kurumsal

Vizyon

Kişiselleşmiş tıp uygulamaları çerçevesinde genetik verilerden klinik olarak anlamlı sonuçların ortaya çıkarılması için karmaşık bilgisayar hesaplamalı süreçlere, uzman görüşüne ve deneyimli personele ihtiyaç vardır. Bu durum da klinik sorulara yanıt bulunmasını uzatmakta; sosyal, ekonomik ve psikolojik sorunlar doğurmaktadır. Pairend NGS Cloud biyoinformatik ve klinik bakış açılarını birleştirerek bütün ilgili süreçleri hızlandırmakta ve genetik verilerin klinik kullanılabilirliğinin ve ulaşılabilirliğinin arttırılmasını amaçlamaktadır.

Misyon

Pairend NGS Cloud öngörücü, koruyucu, kişiselleşmiş ve katılımcı tıp uygulamaları çerçevesinde genetik veri analizinin yenilikçi yaklaşımlar ile daha etkin yapılmasını misyon edinmiştir.

Tarihçe

1986 Yılında 3 yakın üniversite arkadaşının temellerini atmış olduğu Tek-İmaş A.Ş. bugün; inşaat, sağlık, enerji ve tarım sektörlerinde faaliyetlerine başarı ve kararlılıkla devam etmektedir. Özellikle yurtdışındaki sağlık yatırım ve taahhüt konusunda uzmanlaşan Tek-İmaş Medikal firmamız, sağlık sektöründe ilerlemesine devam etmek adına, geleceğe yönelik gelişmeleri de ön görerek ve bu uğurda önümüzdeki senelerde söz sahibi olmak adına 2019 yılında melek yatırımcılık kapsamında Pairend Biyoteknoloji girişimini bünyesine katmıştır.